فروش : تماس آسان با واحد فروش با خطهای ویژه :   09120457223 - 66342612 021 - 02141256410-02141256411
0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

دوربین 2 مگاپیکسل BXM

موجود
1,900,000 ﷼
کد محصول : BXM
برگشت به مجموعه: دوربین مداربسته
دوربین B XM

کیفیت : 2مگاپیکسل

دید در شب (IR): 25M

LENS 3.6

برد : XM

HLC-BLC-DWDR
توضیحات

دوربین های دام B XM باتوجه به متریال و طراحی خاص آن برای سقف های کوتاه  مثل پارکینگ یا مغازه یا منزل مناسب می باشد و علت به و جو آمدن این نوع خاص و پرطرفدار دوربین ، قیمت در سطح کیفیت 

می باشد.

تفاوت دوربین های B XM که از نوع دام یا سقفی با نوع بالت یا دیواری در این است که دوربین های بالت به نسبت دوربین هاپی دام راحت تر در دست قرار می گیرند و این موضوع باعث سرقت و یا شکستن و یا کندن

 راحت تر دوربین های بالت میشود ، ولی این موضوع در دوربین های دام حل شده است و این راه حل باعث سرقت کمتر دوربین هایی از نوع دام شده است و یعنی دوربین های دام هم به راحتی 

دوربین های بالت در دست قرار نمی گیردند پس سرقتی هم در کار نیست و از طرفی دوربین های B XM باتجه به چیپ آن هیچ تفاوتی با دوربین های بالت یا دیواری ندراد .

دوربین  B XM  دارای دید در شب 25 متر می باشد و به این معنی هست که در فضایی کاملا تاریک و بدون نور تصویری قابل تشخیص را تحویل می دهد

از دیگر محاسن شرکت دژسان در(WWW.DEJSANDOOOR.COM) انتخواب دوربین هایی با ویژگی های به روز می باشد.

از جمله:HLC-BLC-DWDR 

 

قابلیت :HLC

قابلیتی است که در هنگام تابش نور شدید و مستقیم ناشی از پروژکتور ها و یا نور چراغ خودرو ها به لنز دوربین کاربرد دارد. این قابلیت این تابش ها را در تصاویر تشخیص داده و از شدت آنها می کاهد تا در نهایت تصاویری با کیفیت و یکدست ایجاد شود.

 

قابلیت :BLC

نیز یکی دیگر از قابلیت های موجود در دوربین مداربسته جهت تنظیم و بهینه سازی روشنایی تصویر است. در مکان هایی نزدیک به درب ورودی یا پنجره ها اغلب نور آفتاب مستقیما به لنز دوربین تابیده و منجر به تیره شدن تصویر می گردد و چنانچه سوژه ای وارد گردد این نور مانع از تشخیص درست آن می شود.
BLC قابلیتی در دوربین های مداربسته است که نور پس زمینه و پیش زمینه تصویر دوربین را تنظیم می کند. این قابلیت ابتدا تصویر را به چند قسمت مختلف تقسیم نموده و روشنایی هر منطقه را به صورت جداگانه تنظیم می کند. این قابلیت نور را در نقاطی که دارای روشنایی بیش از حد نرمال هستند کاهش می دهد.

 

قابلیت : DWDR

قابلیت دیگری با نام DWDR وجود دارد که به عنوان یک راه حل ارزانتر ارائه شده است. در واقع قدرت قابلیت WDR را ندارد اما وجود آن از نبودنش مفیدتر است. در DWDR از تکنولوژی دستکاری پیکسل ها به صورت دیجیتالی به جای اسکن دوگانه استفاده می کند. به این ترتیب که هر پیکسل را در تصویر به طور جداگانه تنظیم و براساس آن روشنایی را اصلاح می کند.
این تکنیک دارای محدودیت هایی است. گفته شده است که DWDR نمی تواند برای پیکسل های بسیار روشن کاری انجام دهد و تنها پیکسل های تاریک را روشن تر می کند. واقعیت این است که دستکاری پیکسل ها با DWDR منجر به دانه دانه شدن تصویر و کاهش کیفیت آن می گردد. به طور کلی DWDR ویژگی است که برای جبران نبود WDR واقعی ارائه می شود که نیاز به سنسورهای تصویر گرانقیمت برای ساخت دوربین دارد.

 

                                                                                                                      WWW.DEJSANDOOR.COM

 

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.
×

آیا برای خرید تجهیزات امنیتی نیاز به مشاوره دارید؟

اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم

نام و نام خانوادگی:(*)
نام و نام خانوادگی

شماره همراه(*)
شماره همراه با 0